Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

 

Drodzy Rodzice

 

Przypominamy, iż dnia 15 maja 2018 roku

 

o godzinie 1630

 

odbędą się zebrania z rodzicami.

 

Zapraszamy również rodziców klas VII oraz II gimnazjum

 

 na spotkanie dotyczące przyszłorocznych egzaminów

 

o godz. 1730 do stołówki szkolnej. 

Artykuły

Turniej Tenisa stołowego

2018-05-14

09.05.2018r. został rozegrany ostatni turniej w tenisa stołowego o Mistrzostwo ZSO Strzemięcin. W zawodach wzięło udział 19 zawodników, z których najlepszym okazał się Patryk Kawczyński z VIIc, pokonując w finale Marcela Wiśniewskiego (II B Gim) 3:1. W meczu o 3 miejsce Antoni Lipowski (IVc) pokonał Filipa Walczaka (IV e) 3:0. Do końcowej klasyfikacji Mistrzostw naszej szkoły zaliczanych było 6 najlepszych wyników z 8 turniejów.

Zwycięzcą całorocznych zmagań okazał się Kacper Cholewiński (179pkt.)

przed  Marcelem Wiśniewskim (178pkt.)

oraz Jakubem Groblem (177pkt.) – wszyscy II b Gim.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

 

Chłopcy ( 7 SP – III Gim)

1. Kacper Cholewiński           II b Gim          - 179pkt.

2. Marcel Wiśniewski             II b Gim          - 178pkt.

3. Jakub Grobel                      II b Gim          - 177pkt.

4. Patryk Kawczyński                        VII c SP         - 175pkt.

5. Patryk Saderski                  II b Gim          - 165pkt.

6. Adam Dudziński                II b Gim          - 160pkt.

7. Kacper Kucharski              II b Gim          - 153pkt.

8. Piotr Nykaza                      III b Gim        - 124pkt.

 

Dziewczęta ( 7 SP – III Gim)

1. Wiktoria Zembrzuska         VII c SP         - 110pkt.

2. Julia Wozińska                   II c Gim          -   54pkt.

3. Julia Wiśniewska                II c Gim          -   49pkt.

4. Wiktoria Gajos                   II d Gim         -   44pkt.

5. Dominika Jażdżewska       VII c SP         -   18pkt.

6. Zuzanna Beściak                II c Gim          -   17pkt.

 

Chłopcy (6 SP i młodsi)

1. Filip Walczak                     IV f                 - 160pkt.

2. Antoni Lipowski                IV c                - 159pkt.

3. Dominik Predel                  IV f                 -   66pkt.

4. Jakub Ługiewicz                V d                 -   44pkt.

5. Maksymilian Filipek           IV f                 -   42pkt.

6. Nikodem Pawski                VI a                -   25pkt.

7. Nikolas Preuss                    VI a                -   22pkt.

8. Jakub Kochalski                 V b                  -   17pkt.

 

Dziewczęta (6SP i młodsze)

1. Julia Lewandowska           V a                  -   71pkt.

2. Daria Rienkiewicz              IV c                -   65pkt.

3. Samanta Wernik                 IV c                -   59pkt.

4. Zuzanna Giermuda            IV c                -   54pkt.

5. Karina Juda                        IV c                -   51pkt.

6. Alicja Walczak                   III a                -   41pkt.

7. Wiktoria Burda                  IV c                -   34pkt.

8. Patrycja Grubecka              IV f                 -   32pkt.

 

Pełna tabela w załączniku.

Czytaj więcej o: Turniej Tenisa stołowego

8 MAJA 2018 R.

2018-05-08

W NASZEJ SZKOLE ODBYŁA SIĘ PATRIOTYCZNA

UROCZYSTOŚĆ UPAMIĘTNIAJĄCA MAJOWE ŚWIĘTA.

UCZNIOWIE MIELI OKAZJĘ UCZESTNICZYĆ W LEKCJI

HISTORII I PATRIOTYZMU.

Czytaj więcej o: 8 MAJA 2018 R.

Turniej Tenisa stołowego

2018-05-07

Majowe Święto

2018-05-06

W 227 rocznicę uchwalenia  majowej konstytucji,

reprezentacja naszej szkoły wzięła udział 

w miejskich obchodach tego święta

Czytaj więcej o: Majowe Święto

Konkurs Fotograficzny "Mój świat".

2018-04-26

We wtorek 24 kwietnia w Liceum Plastycznym w Grudziądzu

odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego "Mój świat".

Siedmioro uczniów naszej szkoły zostało wyróżnionych, a wśród nich:

 Zuzanna Wesołowska - 7a

Izabela Klimek - 2aG

Kalina Trzcińska - 2bG

Cyprian Zasada - 2bG

Wiktoria Gajos - 2dG

Paulina Szamszur - 2dG

Konrad Chabucki - 3aG

 

Gratulacje!!!

 

Autorem zamieszczonych zdjęć jest Pani Joanna Zasada.

Czytaj więcej o: Konkurs Fotograficzny "Mój świat".

Konkursy Kuratoryjne

2018-04-25

Dnia 10 kwietnia 2018 r. odbyła się uroczysta

gala laureatów konkursów przedmiotowych,

organizowanych w roku szkolnym 2017/2018

przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty.

W spotkaniu wzięli udział dyrektorzy szkół,

laureaci, opiekunowie oraz rodzice.

Uczniowie otrzymali zaświadczenia o

raz pamiątkowe statuetki z rąk

pana Marka Gralika - Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

 LAUREACI NASZEJ SZKOŁY KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

ORGANIZOWANYCH PRZEZ KUJAWSKO - POMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY:

 

Martyna Onyskow laureatka

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii

 Alicja Wojciechowska

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii

 Wiktoria Dzwonkowska laureatka

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Czytaj więcej o: Konkursy Kuratoryjne

Rajd pieszy

2018-04-24

W dniu 14 kwietna 2018r. uczniowie naszej szkoły

wzięli udział w rajdzie pieszym.

Celem imprezy było poznanie piękna regionu i okolic Grudziądza,

oraz czynny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Uczestnicy rajdu pokonali trasę około 10 km.

Rajd rozpoczął się w Tarpnie następnie uczniowie

udali się w kierunku Nowej Wsi, Świerkocina, Mokrego

i dotarli do „Ścieżki Przyrodniczo –Leśnej w Białochowie.

Tutaj uczniowie upiekli sobie kiełbaski w ognisku.  

Podczas rajdu uczniowie naszego Zespołu

wzięli udział w konkursie ekologicznym,

zajmując następujące miejsca:

1.  W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęły:

Emilia Kwiatkowska  VIIc

Wiktoria Zembrzuska  VIIc

2. W kategorii gimnazjów III miejsce zajęli:

Weronika Drozd III c

Paweł Olechnowicz III b

 

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w rajdach pieszych i marszach na orientację:-)

Czytaj więcej o: Rajd pieszy

Uwaga komunikat

2018-04-06

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym 

pt. "Mój świat" , organizowanym przez Zespół Szkół

Budowlanych  i Plastycznych.

Maksymalna ilość fotografii -10, w formacie JPG lub tiff wielkość minimum 1 MB zapisane na CD.

Płyty ze zdjęciami proszę dostarczyć do biblioteki szkolnej do 13 kwietnia 2018.

Czytaj więcej o: Uwaga komunikat

Plan na rekolekcje

2018-03-16

"Prymus Pomorza i Kujaw"

2018-03-09

Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu realizuje projekt stypendialny „Prymus Pomorza i Kujaw”, który jest finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Troje uczniów naszej szkoły zostało stypendystami wyżej wymienionego projektu. Są to:

Kacper Cholewiński

Jakub Górski

Marcin Kacprzyk

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Czytaj więcej o: "Prymus Pomorza i Kujaw"

Mediacja w szkole

2018-03-06

 

ZACHĘCAMY UCZNIÓW 

 DO KORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI ROZWIĄZYWANIA 

 SPORÓW POWSTAŁYCH NA TERENIE SZKOŁY 

 ZA POMOCĄ

 MEDIACJI RÓWIEŚNICZYCH

 

 

 

 

 

 

                                                     

 

 

Czytaj więcej o: Mediacja w szkole

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA ZSO

2018-01-24

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA WYBRANEJ PLACÓWK

I OŚWIATOWEJ ZA POŚREDNICTWEM TORUŃSKIEGO

STOWARZYSZENIA POMOCY SZKOLE

organizacji pożytku publicznego Szanowni Państwo!

Zwracamy się do Państwa z gorącym apelem, abyście korzystali z prawa przekazania odpisu w wysokości 1% rocznego podatku i wspólnie nieśli pomoc dzieciom i oświatowym placówkom, do których uczęszczają.

Czytaj więcej o: PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA ZSO

WOŚP-zdjęcia ze ścianki fotograficznej

2018-01-17

WOŚP

2018-01-16

Konkurs na animatora

2018-01-10

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO W GRUDZIĄDZU
OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO ANIMATORA SPORTU 
- BOISKA „MOJE BOISKO-ORLIK 2012"


 

Przewidywane zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia  dotyczy jednej osoby. Animator zatrudniony będzie na  okres od 01.02.2018 do 31.12. 2018 roku. Praca Animatora wykonywana będzie we wszystkie dni robocze oraz w soboty i w niedziele. Ilość godzin do przepracowania  w ciągu miesiąca– 138 godzin.

- 69 godzin – umowa z Dyrektorem ZSO w Grudziądzu

- 69- godzin – umowa z Fundacją Rozwoju Kultury Fizycznej w Pucku

 

Ewa Gawrział

 

Czytaj więcej o: Konkurs na animatora