III Mistrzostwa GIM 12 w piłce nożnej.

Z okazji Dnia Dziecka 01.06.2016r. na ORLIK - u przy naszej szkole rozegrane zostały III Mistrzostwa GIM 12 w piłce nożnej. Do rywalizacji przystąpiło 8 klas, które w początkowej fazie turnieju zostały podzielone na dwie grupy: czerwoną i czarną. Zespoły w grupach grały systemem każdy z każdym. Następnie dwie najlepsze klasy z każdej grupy rozegrały mecze półfinałowe. W pierwszym klasa III C pokonała II B 3:0. Takim samym wynikiem zakończył się drugi półfinał w którym III D pokonała III B. W meczu o trzecie miejsce II B zwyciężyła III B 2:1. Mistrzem GIM nr 12 w roku szkolnym 2015/2016 została klasa III C, która w finale pokonała III D 4:1. Zwycięska klasa grała w składzie: Wójcik Jakub (k), Najman Adrian (b), Gębala Radosław, Wieczorek Tomasz, Aleksandrowicz Karol, Sokołowski Filip, Pietrzak Aleksander, Cheda Michał, Gaworowski Wojciech. Najlepszym strzelcem okazał się Filpi Sokołowski (7 bramek) z III C.