Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Godziny dla Rodziców

Godziny dla Rodziców

 

 

Dyżury Nauczycieli Gimnazjum Nr 12 oraz V LO - 2016 / 2017

 

 

 

Nazwisko

i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce spotkania

Ankiewicz Sławomir

Piątek

9.45-10.30

Pokój nauczycieli w-f

Betlińska Teresa

Środa

9.45-10.30

Pokój nauczycielski

Borowska Lilianna

Czwartek

11.25-12.10

Pokój nauczycielski

Chojnacka Anna

Czwartek

12.40-13.25

Pokój nauczycielski lub 2B

Cieśla-Morańska Danuta

Poniedziałek

8.30-9.15

Biblioteka kl. I-III

Dudzińska Ewa

Wtorek

9.45-10.30

Biblioteka

Dudziński Maciej

Piątek

9.45-10.30

Pokój nauczycieli w-f

Falkowska Małgorzata

Poniedziałek

10.40-11.25

Pokój nauczycielski

Falkowski Rafał

Poniedziałek

9.45-10.30

26 B

Górecka Danuta

Wtorek

9.45-10.30

Pokój nauczycielski

Górka Beata

Wtorek

13.20-14.20

13 B

Grembecka-Gębka Anna

Poniedziałek

10.40-11.25

Pokój nauczycielski

Grzybowska Mariola

Środa

10.40-11.25

Pokój nauczycielski

Gwara Marcin

Środa

12.45-13.30

Pokój nauczycielski

Kamińska Barbara

Poniedziałek

9.45-10.30

Pokój nauczycielski

Kazubowska Renata

Poniedziałek

11.45-12.25

Pokój nauczycielski

Kitzermann Agnieszka

Środa

12.40-13.25

Pokój nauczycieli w-f

Knioła Dorota

Środa

11.40-12.25

Pokój nauczycieli w-f

Kociurska – Prus Wiesława

Wtorek

10.40-11.25

13 F

Kopczyńska Ludmiła

Środa

9.45-10.30

9 F

Ks. Serwiński Bartosz

Poniedziałek

11.40-12.25

Pokój nauczycieli

Kubizna Halina

Wtorek

9.45-10.30

Pokój nauczycielski / 10 F

Lauda Sylwia

Wtorek

11.40-12.25

Pokój nauczycieli

Lewandowski Zbigniew

Środa

15.00-15.45

Pokój nauczycieli w-f

Liberacki Krzysztof

Czwartek

9.45-10.30

Pokój nauczycieli w-f

Lipkowska Joanna

Środa

9.45-10.30

15 B

Lipowski Daniel

Piątek

8.50-9.35

Sala gimnastyczna

Malinowska Sylwia

Piątek

10.45-11.25

16 B

Mazur Magdalena

Piątek

10.40-1.25

Pokój nauczycielski

Murach-Pyszora Gabriela

Czwartek

12.45-13.30

17 F

Niklarz Joanna

Środa

11.40-12.20

Pokój nauczycieli w-f

Paterek Arkadiusz

Piątek

11.40-12.25

Pokój nauczycielski

Przystawska Anna

Poniedziałek

10.50-11.25

23 B

Rejek Elżbieta

Czwartek

7.15-7.45

12 c

Reszkowski Mariusz

Wtorek

10.40-11.25

Biblioteka

Ryszewski Janusz

Wtorek

12.40-13.25

3 c

Skomra Diana

Wtorek

11.40-12.25

Pokój nauczycielski / 4 B

Szewczyk Radosław

Czwartek

11.30-12.25

Pokój nauczycieli w-f

Sznajdrowska-Bołd Wiesława

Środa

11.50-12.20

2 B

Tarnawska Katarzyna

Poniedziałek

12.40-13.25

10 E

Tężycka Barbara

Wtorek

8.50-9.35

Pokój nauczycielski / 4 C

Wojenko Agata

Piątek

9.45-10.30

Pokój nauczycieli w-f