V Liceum Ogólnokształcące Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu

SZKOLNE POGOTOWIE RATUNKOWE, JAK ZAWSZE, NA MEDAL!

Uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły corocznie biorą udział w akcjach charytatywnych, których celem jest pomoc tym, którzy tego potrzebują.

Tym razem wspólnie wsparliśmy Centrum Opieki nad Zwierzętami.

W ramach projektu "Łapa w naszych rękach" podarowaliśmy zwierzętom ponad 300 puszek karmy, 100 ciepłych kocyków, kołder i poduszek, miski, maskotki i inne akcesoria.

Dzieci ze szkolnej świetlicy przygotowały piękne ozdoby , które znalazły swoje miejsce na świątecznym drzewku w schronisku.

Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu ofiarowali ponad 700 zł, które zebrali podczas spotkań z rodzicami.

18 uczniów starszych klas szkoły podstawowej,  gimnazjum i liceum odbyło szkolenie, po którym rozpoczyna pracę w charakterze wolontariuszy w Centrum Opieki nad Zwierzętami.

Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM RODZICOM, DZIECIOM i WYCHOWAWCOM, którzy wsparli tę akcję. Jak zawsze " byliście na medal"!

ORGANIZATORZY:

Warsztaty Dziennikarskie, Samorząd Uczniowski  V LO i Szkolne Koło Wolontariatu