Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

Artykuły

1 % podatku

2018-01-22

PRZEKAŻ 1% PODATKU
DLA WYBRANEJ PLACÓWKI OŚWIATOWEJ
ZA POŚREDNICTWEM TORUŃSKIEGO STOWARZYSZENIA POMOCY SZKOLE
organizacji pożytku publicznego

Szanowni Państwo!

Zwracamy się do Państwa z gorącym apelem, abyście korzystali z prawa przekazania odpisu w wysokości 1% rocznego podatku i wspólnie nieśli pomoc dzieciom i oświatowym placówkom, do których uczęszczają.
Rozliczając swoje dochody za rok 2017 każdy może przeznaczyć 1% podatku na placówkę oświatową poprzez Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole.

Chcąc przekazać 1% podatku na pomoc placówkom oświatowym za pośrednictwem Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole należy wpisać:

w części „J”:
- w rubryce 137 nr KRS - 0000121592 Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole
- w rubryce 138 kwotę odpisu 1% od podatku;
w części „K”:
- w rubryce 139 nazwę placówki oświatowej i jej adres, gdzie podatnik
poleca Toruńskiemu Stowarzyszeniu Pomocy Szkole przekazać odpowiednią kwotę odpisu na konkretny cel. Ta informacja jest bardzo ważna, ponieważ ułatwia przekazanie środków dla danej placówki oświatowej.
- w rubryce 140 podatnik w kwadracie stawia X.

WZÓR POPRAWNEGO WYPEŁNIENIA PIT 37

Na tej podstawie urząd skarbowy przekaże pieniądze do Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole, które skieruje zebrane środki do konkretnych placówek zgodnie z oczekiwaniami ofiarodawców.
Wszystkich, którzy chcą przeznaczyć odpis od podatku na rzecz konkretnej placówki oświatowej zachęcamy do korzystania z naszej strony internetowej, na której można za pomocą programu bezpłatnie rozliczyć podatek za rok 2017, oraz automatycznie przekazać odpis 1% od podatku dla wybranej placówki oświatowej za pośrednictwem Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole – http://www.pit.edukacja.torun.com.pl

Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji.

Wszystkim potencjalnym ofiarodawcom przekazujemy nasze podstawowe dane adresowe:

Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole
numer Krajowego Rejestru Sądowego: 0000121592
87-100 Toruń, ul. Jęczmienna 10, tel. 56-622 37 85,
e-mail: tsps@edukacja.torun.com.pl

Zarząd Regionalny Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole

Czytaj więcej o: 1 % podatku

WOŚP - Podsumowanie

2018-01-16

WOŚP

2018-01-09

Nabór na Animatora Sportu

2018-01-08

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO W GRUDZIĄDZU
OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO ANIMATORA SPORTU 
- BOISKA „MOJE BOISKO-ORLIK 2012"

Przewidywane zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia  dotyczy jednej osoby. Animator zatrudniony będzie na  okres od 01.02.2018 do 31.12. 2018 roku. Praca Animatora wykonywana będzie we wszystkie dni robocze oraz w soboty i w niedziele. Ilość godzin do przepracowania  w ciągu miesiąca– 138 godzin.

- 69 godzin – umowa z Dyrektorem ZSO w Grudziądzu

- 69- godzin – umowa z Fundacją Rozwoju Kultury Fizycznej w Pucku

Czytaj więcej o: Nabór na Animatora Sportu

Gala kolarska

2017-12-18
Po raz 15. Stal Grudziądz została klubowym mistrzem Polski! Na gali kolarskiej ogromne brawa otrzymał lider Pucharu Świata w sprincie Mateusz Rudyk, ale też pozostali sprinterzy Stali, z czołówki światowej: Krzysztof Maksel, Rafał Sarnecki, Mateusz Lipa. Gala kolarska ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz w piątek, w ZSO na Strzemięcinie, upłynęła pod znakiem sukcesów czołowych sprinterów Stali oraz masowego szkolenia dzieci i młodzieży w szkółkach. - Wyniki sportowe w 2017 roku cieszą. Był to kolejny, dobry rok dla naszego klubu, na arenie międzynarodowej i krajowej - mówił Jerzy Szczublewski, wiceprezes ALKS Stal Grudziądz. - Po raz 15.

Czytaj więcej: http://www.pomorska.pl/sport/inne-dyscypliny/a/gala-kolarska-stali-grudziadz-z-liderem-pucharu-swiata-mateuszem-rudykiem,12773612/
 
Czytaj więcej o: Gala kolarska

Akcja charytatywna w szkole

2017-12-17

W dniu 10 grudnia w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna "Julia wśród reniferów" . Wszyscy uczniowie, począwszy od pierwszoklasistów, aż po licealistów bawili się, wspierając chorą Julkę. Każdy otrzymał zaszczytny tytuł "renifera ratownika". Serdecznie dziękujemy wszystkim reniferom i ich rodzicom za wspólną zabawę i hojność.
Dzięki Wam udało się zebrać 12696,73 złotych, które zostaną przeznaczone na leczenie Julii.
Jak zwykle, nie zawiedliście!

 

Czytaj więcej o: Akcja charytatywna w szkole

Grudziądzanie pożegnali wyjątkowego kawalerzystę

2017-11-28
W poniedziałek na cmentarzu farnym w Grudziądzu, wśród mogił żołnierzy poległych w 1939 r., spoczęła część prochów pułkownika Zbigniewa Makowieckiego. W ostatnią drogę odprowadziło go blisko stu grudziądzan.
Pułkownik Zbigniew Makowiecki zmarł w Londynie 24 października 2017 roku. Jego ostatnim życzeniem było, aby jego prochy spoczęły w trzech miastach szczególnie dla niego ważnych: Londynie, Warszawie i Grudziądzu. Nabożeństwo w Londynie, gdzie ostatnio mieszkał pułkownik, odprawiono 3 listopada. W Warszawie - gdzie mieszka jego rodzina - uroczystości odbyły się 25 listopada. A w Grudziądzu, w poniedziałek. Mszę żałobną odprawiono w bazylice. Uroczystości pogrzebowe na nekropolii przy ul. Cmentarnej.
Wśród grudziądzan również nasza szkoła była obecna.
Czytaj więcej o: Grudziądzanie pożegnali wyjątkowego kawalerzystę

Święto Odzyskania Niepodległości

2017-11-13

10  listopada  świętowaliśmy Niepodległość Polski. Nasze młodsze koleżanki przygotowały prezentację multimedialną przybliżającą historię sprzed 99 lat, natomiast 11 listopada wzięliśmy udział w uroczystościach miejskich.

Czytaj więcej o: Święto Odzyskania Niepodległości

1 listopada. Pamiętamy o naszym Patronie

2017-11-06

Otrzęsiny klasy I A

2017-11-06