Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

 

Drodzy Rodzice

 

Przypominamy, iż dnia 15 maja 2018 roku

 

o godzinie 1630

 

odbędą się zebrania z rodzicami.

 

Zapraszamy również rodziców klas VII oraz II gimnazjum

 

 na spotkanie dotyczące przyszłorocznych egzaminów

 

o godz. 1730 do stołówki szkolnej. 

Artykuły

"OMNIBUS" - KONKURS WIEDZY OGÓLNEJ UCZNIÓW KLAS TRZECICH

2018-05-22

16 maja 2018 r. odbył się w naszej szkole

konkurs dla uczniów klas III

szkół podstawowych Grudziądza i okolic -

,,OMNIBUS” 2018.

 

Mamy ,,OMNIBUSA” 2018 - to Grzegorz Długoński

ze Szkoły Podstawowej Nr 7 w Grudziądzu.

Brawo!!!!!!!

 

II m-ce zajęła Milena Makles- SP 9

III m-ce zajął Bartosz Hordyński - SP 5

oraz Aleksandra Rochoń SP w Nowej Wsi 

Wyróżnienia otrzymali:  Kasjan Klimek SP 3

Klara Szczęsny Sp w Nowej Wsi

Dawid Kraska SP 7 

Serdecznie gratulujemy laureatom,

uczniom wyróżnionym oraz wszystkim uczestnikom 

uzyskania bardzo dobrych wyników.

 Życzymy dalszych sukcesów.                                                     

 

Zapraszamy do galerii.

Czytaj więcej o: "OMNIBUS" - KONKURS WIEDZY OGÓLNEJ UCZNIÓW KLAS TRZECICH

Półkolonie

2018-05-21

Informacja dla rodziców o półkoloniach letnich 2018

 

Półkolonie będą się odbywały w następujących szkołach:

25.06 – 6.07.2018 r. – Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Nauczycielska 19,

9.07 – 20.07.2018 r. – Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Narutowicza 6,

23.07. – 3.08.2018 r. – Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Droga Mazurska 2,

6.08 – 17.08.2018 r. – Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Sobieskiego 12,

20.08 – 31.08.2018 r. - Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. Dąbrówki 7.

Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko na półkolonie w czasie wakacji powinni zgłaszać się bezpośrednio do szkół, które będą organizowały półkolonie w celu podpisania stosownych dokumentów. Dokumenty będą wydawane i przyjmowane w sekretariatach wym. szkół w godz. 7.00 – 15.00 w następujących terminach:

1)      do Szkoły Podstawowej Nr 21 – do 30 maja 2018 r. (środa)

2)      do pozostałych szkół tj. SP Nr 3, SP Nr 11, SP Nr 20 i SP Nr 18 – do 8 czerwca 2018 r. (piątek),

 

 

 

Czytaj więcej o: Półkolonie

Mistrzostwa Grudziądza na ergometrze wioślarskim.

2018-05-20

17.05.2018r. w porcie „MARINA GRUDZIĄDZ”

zostały rozegrane Mistrzostwa Grudziądza

na ergometrze wioślarskim dla klas VI.

W zawodach tych uczestniczyli uczniowie z naszej szkoły.

Wśród dziewcząt

1 miejsce zajęła Karolina Soliwoda,

a 3 miejsce Klaudia Szewa.

Natomiast wśród chłopców najlepiej wypadł

Kewin Czerniakowski, który zajął 3 miejsce.

Drużynowo nasza szkoła zajęła 1 miejsce.

1. miejsce: Szkoła Podstawowa nr 7 – 68pkt.

2. miejsce: Szkoła Podstawowa nr 5 – 44pkt.

3 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 – 34pkt.

4.miejsce: Szkoła Podstawowa nr 16 – 18pkt.

 

 Opiekunami byli: Joanna Niklarz i Daniel Lipowski

Czytaj więcej o: Mistrzostwa Grudziądza na ergometrze wioślarskim.

Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego

2018-05-20

W dniu 15 maja 2018 roku w SP nr 12

odbył się VI Międzyszkolny Konkurs

z Języka Angielskiego o zasięgu powiatowym.

Z przyjemnością informujemy, iż

laureatami konkursu zostały uczennice naszej szkoły.

Anna Urban - uczennica klasy IV D zdobyła I miejsce 

w konkursie wśród klas czwartych.

Wiktoria Obuchowska - uczennica klasy VI B

zdobyła również I miejsce 

wśród klas szóstych.

Gratulujemy serdecznie naszym laureatkom

oraz życzymy dalszych sukcesów w nauce!!!

 

Czytaj więcej o: Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego

Kino

2018-05-20

W czwartek 17.05. uczniowie klas 1-3 wybrali

się do kina na film “Kaczki z gęsiej paczki”.

Projekcję filmu poprzedziło spotkanie

z funkcjonariuszami Straży Miejskiej,

którzy przeprowadzili z dziećmi pogadankę

na temat bezpieczeństwa.

Czytaj więcej o: Kino

Mistrzowie Dobrych Uczynków.

2018-05-20

W piątek 18.05. uczniowie klas 1-3 obchodzili Dzień Dobrych Uczynków.

W tym dniu dzieci miały za zadanie

wypisać na Karcie dobrych uczynków

wszystkie sytuacje, w których okazali życzliwość

i dobre serce drugiej osobie.

Na tej podstawie wyłonieni zostali

Mistrzowie Dobrych Uczynków.

Dzień zaowocował w wiele przyjemnych zdarzeń

i dużą dawkę pozytywnych emocji.

Oby empatia i chęć pomagania

pozostały w nas na stałe!

Czytaj więcej o: Mistrzowie Dobrych Uczynków.

Wycieczka do Solca Kujawskiego

2018-05-17

Wycieczka klasy Ie i IIIc

do Solca Kujawskiego.

Czytaj więcej o: Wycieczka do Solca Kujawskiego

Turniej Tenisa stołowego

2018-05-14

09.05.2018r. został rozegrany ostatni turniej w tenisa stołowego o Mistrzostwo ZSO Strzemięcin. W zawodach wzięło udział 19 zawodników, z których najlepszym okazał się Patryk Kawczyński z VIIc, pokonując w finale Marcela Wiśniewskiego (II B Gim) 3:1. W meczu o 3 miejsce Antoni Lipowski (IVc) pokonał Filipa Walczaka (IV e) 3:0. Do końcowej klasyfikacji Mistrzostw naszej szkoły zaliczanych było 6 najlepszych wyników z 8 turniejów.

Zwycięzcą całorocznych zmagań okazał się Kacper Cholewiński (179pkt.)

przed  Marcelem Wiśniewskim (178pkt.)

oraz Jakubem Groblem (177pkt.) – wszyscy II b Gim.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

 

Chłopcy ( 7 SP – III Gim)

1. Kacper Cholewiński           II b Gim          - 179pkt.

2. Marcel Wiśniewski             II b Gim          - 178pkt.

3. Jakub Grobel                      II b Gim          - 177pkt.

4. Patryk Kawczyński                        VII c SP         - 175pkt.

5. Patryk Saderski                  II b Gim          - 165pkt.

6. Adam Dudziński                II b Gim          - 160pkt.

7. Kacper Kucharski              II b Gim          - 153pkt.

8. Piotr Nykaza                      III b Gim        - 124pkt.

 

Dziewczęta ( 7 SP – III Gim)

1. Wiktoria Zembrzuska         VII c SP         - 110pkt.

2. Julia Wozińska                   II c Gim          -   54pkt.

3. Julia Wiśniewska                II c Gim          -   49pkt.

4. Wiktoria Gajos                   II d Gim         -   44pkt.

5. Dominika Jażdżewska       VII c SP         -   18pkt.

6. Zuzanna Beściak                II c Gim          -   17pkt.

 

Chłopcy (6 SP i młodsi)

1. Filip Walczak                     IV f                 - 160pkt.

2. Antoni Lipowski                IV c                - 159pkt.

3. Dominik Predel                  IV f                 -   66pkt.

4. Jakub Ługiewicz                V d                 -   44pkt.

5. Maksymilian Filipek           IV f                 -   42pkt.

6. Nikodem Pawski                VI a                -   25pkt.

7. Nikolas Preuss                    VI a                -   22pkt.

8. Jakub Kochalski                 V b                  -   17pkt.

 

Dziewczęta (6SP i młodsze)

1. Julia Lewandowska           V a                  -   71pkt.

2. Daria Rienkiewicz              IV c                -   65pkt.

3. Samanta Wernik                 IV c                -   59pkt.

4. Zuzanna Giermuda            IV c                -   54pkt.

5. Karina Juda                        IV c                -   51pkt.

6. Alicja Walczak                   III a                -   41pkt.

7. Wiktoria Burda                  IV c                -   34pkt.

8. Patrycja Grubecka              IV f                 -   32pkt.

 

Pełna tabela w załączniku.

Czytaj więcej o: Turniej Tenisa stołowego

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

2018-05-13

Dnia 26 kwietnia 2018r.

w Szkole Podstawowej Nr 5 w Grudziądzu

odbyła się XVIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego

"Z Ekoludkiem po mieście i kraju".

Drużyna z naszej szkoły w składzie:

Urszula Czepek z klasy III a

Lena Tęsiorowska z klasy III d

Mateusz Kuhn z klasyt IIIf

  zajęła II miejsce.

Zwycięzcom gratulujemy!

 

 

Czytaj więcej o: Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

8 MAJA 2018 R.

2018-05-08

W NASZEJ SZKOLE ODBYŁA SIĘ PATRIOTYCZNA

UROCZYSTOŚĆ UPAMIĘTNIAJĄCA MAJOWE ŚWIĘTA.

UCZNIOWIE MIELI OKAZJĘ UCZESTNICZYĆ W LEKCJI

HISTORII I PATRIOTYZMU.

Czytaj więcej o: 8 MAJA 2018 R.