Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Turniej Tenisa stołowego

09.05.2018r. został rozegrany ostatni turniej w tenisa stołowego o Mistrzostwo ZSO Strzemięcin. W zawodach wzięło udział 19 zawodników, z których najlepszym okazał się Patryk Kawczyński z VIIc, pokonując w finale Marcela Wiśniewskiego (II B Gim) 3:1. W meczu o 3 miejsce Antoni Lipowski (IVc) pokonał Filipa Walczaka (IV e) 3:0. Do końcowej klasyfikacji Mistrzostw naszej szkoły zaliczanych było 6 najlepszych wyników z 8 turniejów.

Zwycięzcą całorocznych zmagań okazał się Kacper Cholewiński (179pkt.)

przed  Marcelem Wiśniewskim (178pkt.)

oraz Jakubem Groblem (177pkt.) – wszyscy II b Gim.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

 

Chłopcy ( 7 SP – III Gim)

1. Kacper Cholewiński           II b Gim          - 179pkt.

2. Marcel Wiśniewski             II b Gim          - 178pkt.

3. Jakub Grobel                      II b Gim          - 177pkt.

4. Patryk Kawczyński                        VII c SP         - 175pkt.

5. Patryk Saderski                  II b Gim          - 165pkt.

6. Adam Dudziński                II b Gim          - 160pkt.

7. Kacper Kucharski              II b Gim          - 153pkt.

8. Piotr Nykaza                      III b Gim        - 124pkt.

 

Dziewczęta ( 7 SP – III Gim)

1. Wiktoria Zembrzuska         VII c SP         - 110pkt.

2. Julia Wozińska                   II c Gim          -   54pkt.

3. Julia Wiśniewska                II c Gim          -   49pkt.

4. Wiktoria Gajos                   II d Gim         -   44pkt.

5. Dominika Jażdżewska       VII c SP         -   18pkt.

6. Zuzanna Beściak                II c Gim          -   17pkt.

 

Chłopcy (6 SP i młodsi)

1. Filip Walczak                     IV f                 - 160pkt.

2. Antoni Lipowski                IV c                - 159pkt.

3. Dominik Predel                  IV f                 -   66pkt.

4. Jakub Ługiewicz                V d                 -   44pkt.

5. Maksymilian Filipek           IV f                 -   42pkt.

6. Nikodem Pawski                VI a                -   25pkt.

7. Nikolas Preuss                    VI a                -   22pkt.

8. Jakub Kochalski                 V b                  -   17pkt.

 

Dziewczęta (6SP i młodsze)

1. Julia Lewandowska           V a                  -   71pkt.

2. Daria Rienkiewicz              IV c                -   65pkt.

3. Samanta Wernik                 IV c                -   59pkt.

4. Zuzanna Giermuda            IV c                -   54pkt.

5. Karina Juda                        IV c                -   51pkt.

6. Alicja Walczak                   III a                -   41pkt.

7. Wiktoria Burda                  IV c                -   34pkt.

8. Patrycja Grubecka              IV f                 -   32pkt.

 

Pełna tabela w załączniku.