Przedstawienie ,,SHREK''

Jak co roku młodzi aktorzy z teatrzyku szkolnego ACTOR zaprezentowali swoje talenty aktorskie z okazji Dnia Dziecka.

Dnia 29-06-2018 w auli szkolnej dla klas 4-6 trzykrotnie odbyło się przedstawienie teatralne pt. ,,SHREK'' w języku angielskim.

Publiczność miała okazję obejrzeć dowcipny spektakl o charyzmatycznym ogrze, wesołym ośle i pięknej Fionie.

Aktorzy przebrani za znanych bohaterów z bajki zachwycili publiczność grą aktorską, znanymi utworami muzycznymi wykonanymi w języku angielskim a także tańcem.

W głównych bohaterów wcielili się uczniowie:

1. Maksymilian Madela (6C), Paweł Kraska (6B), Witold Wieczorek (5B) - postać Shreka

2. Nikolas Preuss (6A), Antonina Kubicka (6B), Ksawery Laufenberg (5B) - postać osła

3. Wiktoria Słowik (6C), Martyna Malinowska (4B) - postać Fiony

4. Stanisław Wardoliński (6B), Kuba Kochalski (5B), Mateusz Rusoń (6A) - postać lorda Farquarda

W przedstawieniu również brali udział :

Anda Olszewska (6C), Agata Kosidowska (6B), Miłosz Kopczyński (5D), Martin Lufenberg (5B), Karolina Soliwoda (6C), Adam Soliwoda (6C), Anastazja Pastewska (6C), Kuba Cichoracki (5B) oraz Emilia Klimczuk (6B).

Swoim śpiewem uatrakcyjniły przedstawienie zespoły wokalne z klasy (6B) i (5C).