Podsumowanie Biegów im. Bronisława Malinowskiego

Ponad 80 proc. uczniów szkoły podstawowej nr 4 wzięło udział w ostatnich Biegach im. Bronisława Malinowskiego! To najlepszy wynik w mieście, więc przedstawiciele tej szkoły odebrali w ratuszu puchar. Puchary odebrali też przedstawiciele innych grudziądzkich szkół, które najliczniej - w porównaniu do ogólnej liczby swoich uczniów - były reprezentowane podczas biegów. W kategorii „podstawówek” drugie miejsce zajęła SP nr 5, a trzecie SP nr 7.

Wśród gimnazjów procentowo najliczniejszą reprezentację wystawiło gimnazjum nr 3. W biegach uczestniczyło niemal 66 proc. uczniów tej szkoły. Drugie miejsce zajęła „czwórka” a trzecią lokatę „dwunastka”. W ostatnich Biegach im. Bronisława Malinowskiego wystartowało 2441 uczniów.

Delegacje uczniów od lewej: Damian Sentkowski gim nr 3, Ewelina Skodowska gim nr 4, Kinga Sadzińska gim nr 12, Karol Wegner Sp nr 7, Maria Dłużyńska SP 5 i Kacper Kopczyński SP nr 4