Turniej o Puchar Tymbarku

W dniu 23.10.2017 na obiektach "Olimpii" Grudziądz odbyły się eliminacje do etapu wojewódzkiego turnieju o Puchar Tymbarku "Z podwórka na stadion".
Nasza Szkoła reprezentowana była przez zespół chłopców zarówno w kategorii wiekowej U-12 ( dwa zespoły ) jak i U-10 ( jeden zespół ).
Z wielką przyjemnością informujemy, że zarówno w jednej jak i w drugiej kategorii nasze zespoły wygrały turniej !

Chłopcy w kategorii U-12 w wielkim finale pokonali SP 16 w serii rzutach karnych 3-1 ! Wynik w regulaminowym czasie gry 1-1. W drodze do finału wygrali wszystkie mecze tj. z SP 20 (7-2), z SP 7 II (10-0) oraz w półfinale z SP 21 (4-1).
Skład zespołu U-12 - Lipowicz Michał, Lutomski Mateusz, Piątkowski Szymon, Łęgowski Max, Frela Kacper, Wilczyński Dawid, Filipek Jakub, Tomaszewski Adam, Jasiński Mateusz.

Chłopcy w kategorii U-10 grali dwumecz z SP 16 w którym okazali się lepsi wygrywając 6-1 i następnie remisując 4-4.
Skład zespołu U-10 - Bogusławski Karol, Marcinkowski Igor, Nowakowski Franciszek, Kaczorowski Wiktor, Koczur Alex, Małek Maksymilian, Adamaszek Mikołaj, Miler Kacper, Marszałkiewicz Mateusz.

Ponadto w kategorii U-8 chłopców jak i dziewcząt również okazaliśmy się najlepsi, dzięki czemu również z tymi zespołami wystąpimy w finale wojewódzkim.

Serdeczne gratulacje !

Trenerzy - Klabuhn Marcin, Lipowski Daniel, Gwara Marcin.