"Mikołajkowy Turniej Szachowy"

24 listopada w Nowym Mieście Lubawskim odbył się ogólnopolski 40 "Mikołajkowy Turniej Szachowy" dla dzieci i młodzieży. Organizatorem turnieju byli: MOSiR, SP 1 i MCR  Nowe Miasto Lubawskie. W zawodach brało udział 105 miłośników "królewskiej gry" z woj: mazowieckiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego, którzy rywalizowali ( chłopcy i dziewczynki ) w kategoriach wiekowych: przedszkole, SP kl I-III, SP kl IV-VIII. Były puchary, medale, dyplomy, nagrody. Dla wszystkich dzieci były także słodycze od Św. Mikołaja i ogromny tort. W kategorii klas IV - VIII zwyciężył uczeń z naszej szkoły Kamil Pyrzewski, a VI miejsce wywalczył Patryk Ciemnoczołowski.  W kategorii klas I - III siódme miejsce przypadło Milenie Ciemnoczołowskiej. Serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia dzięki uprzejmości organizatorów.