Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Sukcesy Sportowe

Artykuły

Trójbój LA

2016-05-25

W dniu 20.05.2016 został rozegrany Troboj LA.

W zawodach wzięły udział wszystkie szkoły podstawowe z Grudziądza.

Główna rola należała do chłopców i dziewcząt klas IV.

Na tle wszystkich szkół, nasi dzielni uczniowie walczyli do samego końca.

Chłopcy zajęli 4 miejsce, Natomiast dziewczyny 3

Gratulujemy !!!

Czytaj więcej o: Trójbój LA

Mistrzostwa ZSO nr 3 w tenisie stołowym

2016-05-19

Zakończył się cykl turniejów w tenisa stołowego o Mistrzostwo ZSO nr 3.

W ostatnim VIII turnieju, który odbył się 18.05.2016r.

zwyciężył Mikołaj Lipowski z II C (Gim.12).

W finale pokonał Piotra Śledzińskiego z II B (Gim12) 3:0.

W meczu o 3 miejsce Nikodem Babiński z V C (SP 7) pokonał Michała Strzępkę z II C (Gim.12) 3:2.

Do końcowej klasyfikacji były zaliczane wyniki z 6 najlepszych turniejów każdego zawodnika.

Najlepszym tenisistą stołowym w roku szkolnym 2015/2016 okazał się Łukasz Wyżga z II B Gim.

Sklasyfikowano 41 zawodników. Końcowa tabela

Sklasyfikowano 41 zawodników. Końcowa tabela (kilknij na obrazek)

Czytaj więcej o: Mistrzostwa ZSO nr 3 w tenisie stołowym

Zawody JESTEM SPRAWNY

2016-05-18

SUKCES NAJMŁODSZYCH UCZNIÓW

I MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODACH JESTEM SPRAWNY 2016



Sześciolatki z klasy Ia okazali się najlepsi spośród grudziądzkich szkół .

Zdobyli Puchar Prezydenta Miasta w organizowanych corocznie zawodach sportowych JESTEM SPRAWNY.

Klasy drugie reprezntowała klasa II a i również zajęła I miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Czytaj więcej o: Zawody JESTEM SPRAWNY

Mistrzostwa miasta w dwa ognie dziewcząt.

2016-05-13

II miejsce w mistrzostwach miasta w dwa ognie dziewcząt.

Skład zespołu : Karolina Soliwoda,  Martyna Jagusz, Natalia Pyrzyńska,

Klaudia Krupińska, Oliwia Frost, Natalia Papierowska,

Julia Marszałkowska, Paulina Jabłońska, Marta Szczepkowska,

Martyna Schulz, Oliwia Boć,  Maja Wołowska, Marta Mitura,

Wiktoria Słowik, Martyna Korolewicz, Oliwia Sierdzińska

Czytaj więcej o: Mistrzostwa miasta w dwa ognie dziewcząt.

4 półmaraton

2016-05-04

1 maja na trasie Grudziądz-Rulewo

odbył się 4 półmaraton im. Bronisława Malinowskiego.

Zawodników do walki zagrzewał nasz uczeń

Nikodem Lewandowski.

Czytaj więcej o: 4 półmaraton

Rajd pieszy

2016-04-18

Dnia 16 kwietnia odbył się rajd pieszy, w którym brało udział 15 osób z naszej szkoły.

Pogoda i humory dopisywały wszystkim!

W trakcie rajdu odbył się konkurs pt. "Światowy dzień kosmosu".

W konkursie brały udział dwie osoby

- Agnieszka Dziubek VIc oraz Alicja Lewandowska VIb.

Zajęły II miejsce.

Gratulujemy!!!

Czytaj więcej o: Rajd pieszy

Międzyszkolne Zawady Gimnastyczne

2016-04-11

 

W czwartek 7 kwietnia już po raz 15 w szkole na osiedlu Lotnisko

odbyły się Międzyszkolne Zawady Gimnastyczne.

Naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów:

Amelia Różańska, Aleksandra Kernstein, Oliwia Klammer,

Nikodem Pawski, Sylwester Domżalski,

Nikolas Preuss, Maksymilian Leeb i Michał Staszek.

Wyniki naszych uczniów:

I m. w ćwiczeniach wolnych - Maksymilian Leeb

I m. w ćwiczeniach na drążku - Michał Staszek

I m. skok przez skrzynię - Nikodem Pawski

II m. w ćwiczeniach wolnych - Sylwester Domżalski

II m. skok przez skrzynię - Nikolas Preuss

III m. ćwiczenia na drążku - Nikodem Pawski

III m. skok przez skrzynię Michał Staszek

 

Bardzo dobrze zaprezentowały się tez nasze dziewczęta

ale z uwagi na większą konkurencję

w grupie dziewcząt nie zajęły czołowych miejsc.

Najbliżej podium była Aleksandra Kernstein zajmując czwarte miejsce w ćwiczeniach wolnych.

Gratulujemy!

Czytaj więcej o: Międzyszkolne Zawady Gimnastyczne

Mistrzostwa Grudziądza w kolarstwie przełajowym

2016-04-11

 W dniu 9 kwietnia na plaży "Delfin" nad jeziorem Rudnickim

odbyły się Mistrzostwa Grudziądza w kolarstwie przełajowym.

Naszą szkołę reprezentowało 14 uczniów:

Nikola Ciarkowska, Weronika Pawlak, Karolina Soliwoda,

Emilia Klimczuk, Agata Kosidowska, Marta Mitura,

Franciszek Fabiński, Adam Pieczonka, Mikołaj Kręcichwost,

Sylwester Domżalski, Nikodem Lewandowski,

Patryk Kawczyński, Paweł Kraska i Seweryn Świątkowski.

Duży sukces odniosła Karolina Soliwoda zdobywając I miejsce.

Czytaj więcej o: Mistrzostwa Grudziądza w kolarstwie przełajowym

Mini koszykówka dziewcząt klas czwartych.

2016-04-11

II miejsce w turnieju mini koszykówki dziewcząt klas czwartych.

 Skład zespołu : Weronika Budzichowska

 Martyna Jogusz

 Martyna Korolewicz

 Julia Marszałkowska

 Weronika Mojek

Wiktoria Słowik

Oliwia Sierdzińska

Karolina Soliwoda

Klaudia Szewa

Anda Olszewska

Czytaj więcej o: Mini koszykówka dziewcząt klas czwartych.

Mini koszykówka dziewcząt klas piątych

2016-04-11

II miejsce w turnieju mini koszykówki dziewcząt klas piątych.

Skład drużyny : Wiktoria Deuter

Laura Dutkowska

Patrycja Klawikowska

Wiktoria Kosik

Weronika Klafta

Weronika Mojek

Kornelia Ochelska

Zuzanna Ratajczak

Wiktoria Tomala

Wiktoria Zakrzeska

Martyna Jogusz

Weronika Budzichowska

Karolina Soliwoda

 

Czytaj więcej o: Mini koszykówka dziewcząt klas piątych