Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Sukcesy Sportowe

Artykuły

Mistrzostwa Grudziądza na ergometrze wioślarskim.

2018-05-20

17.05.2018r. w porcie „MARINA GRUDZIĄDZ”

zostały rozegrane Mistrzostwa Grudziądza

na ergometrze wioślarskim dla klas VI.

W zawodach tych uczestniczyli uczniowie z naszej szkoły.

Wśród dziewcząt

1 miejsce zajęła Karolina Soliwoda,

a 3 miejsce Klaudia Szewa.

Natomiast wśród chłopców najlepiej wypadł

Kewin Czerniakowski, który zajął 3 miejsce.

Drużynowo nasza szkoła zajęła 1 miejsce.

1. miejsce: Szkoła Podstawowa nr 7 – 68pkt.

2. miejsce: Szkoła Podstawowa nr 5 – 44pkt.

3 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 – 34pkt.

4.miejsce: Szkoła Podstawowa nr 16 – 18pkt.

 

 Opiekunami byli: Joanna Niklarz i Daniel Lipowski

Czytaj więcej o: Mistrzostwa Grudziądza na ergometrze wioślarskim.

Turniej Tenisa stołowego

2018-05-14

09.05.2018r. został rozegrany ostatni turniej w tenisa stołowego o Mistrzostwo ZSO Strzemięcin. W zawodach wzięło udział 19 zawodników, z których najlepszym okazał się Patryk Kawczyński z VIIc, pokonując w finale Marcela Wiśniewskiego (II B Gim) 3:1. W meczu o 3 miejsce Antoni Lipowski (IVc) pokonał Filipa Walczaka (IV e) 3:0. Do końcowej klasyfikacji Mistrzostw naszej szkoły zaliczanych było 6 najlepszych wyników z 8 turniejów.

Zwycięzcą całorocznych zmagań okazał się Kacper Cholewiński (179pkt.)

przed  Marcelem Wiśniewskim (178pkt.)

oraz Jakubem Groblem (177pkt.) – wszyscy II b Gim.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

 

Chłopcy ( 7 SP – III Gim)

1. Kacper Cholewiński           II b Gim          - 179pkt.

2. Marcel Wiśniewski             II b Gim          - 178pkt.

3. Jakub Grobel                      II b Gim          - 177pkt.

4. Patryk Kawczyński                        VII c SP         - 175pkt.

5. Patryk Saderski                  II b Gim          - 165pkt.

6. Adam Dudziński                II b Gim          - 160pkt.

7. Kacper Kucharski              II b Gim          - 153pkt.

8. Piotr Nykaza                      III b Gim        - 124pkt.

 

Dziewczęta ( 7 SP – III Gim)

1. Wiktoria Zembrzuska         VII c SP         - 110pkt.

2. Julia Wozińska                   II c Gim          -   54pkt.

3. Julia Wiśniewska                II c Gim          -   49pkt.

4. Wiktoria Gajos                   II d Gim         -   44pkt.

5. Dominika Jażdżewska       VII c SP         -   18pkt.

6. Zuzanna Beściak                II c Gim          -   17pkt.

 

Chłopcy (6 SP i młodsi)

1. Filip Walczak                     IV f                 - 160pkt.

2. Antoni Lipowski                IV c                - 159pkt.

3. Dominik Predel                  IV f                 -   66pkt.

4. Jakub Ługiewicz                V d                 -   44pkt.

5. Maksymilian Filipek           IV f                 -   42pkt.

6. Nikodem Pawski                VI a                -   25pkt.

7. Nikolas Preuss                    VI a                -   22pkt.

8. Jakub Kochalski                 V b                  -   17pkt.

 

Dziewczęta (6SP i młodsze)

1. Julia Lewandowska           V a                  -   71pkt.

2. Daria Rienkiewicz              IV c                -   65pkt.

3. Samanta Wernik                 IV c                -   59pkt.

4. Zuzanna Giermuda            IV c                -   54pkt.

5. Karina Juda                        IV c                -   51pkt.

6. Alicja Walczak                   III a                -   41pkt.

7. Wiktoria Burda                  IV c                -   34pkt.

8. Patrycja Grubecka              IV f                 -   32pkt.

 

Pełna tabela w załączniku.

Czytaj więcej o: Turniej Tenisa stołowego

Mistrzostwa Miasta Szkoł Podstawowych w Mini Piłce Nożnej

2018-03-19

 W dniach 12 - 14 marca odbyly się

Mistrzostwa Miasta Szkoł Podstawowych w Mini Piłce Nożnej 

Dziewcząt rocznik 2005 i młodsze o Puchar Prezydena Miasta.

Dziewczęta naszej szkoły zajęły I miejsce,

wygrywając wszystkie mecze.

           Wyniki spotkań :   

SP 7 - SP 12      6:0 

SP 7 - SP 2        6:0

SP 7 - SP 16      3:0

SP 7 - SP 18      2:1

SP 7 - SP 20      4:1

 Skład zespołu :  Karolina Soliwoda

                                         Daria Papierowska

                                         Klimek Wiktoria

                                         Kinga Wesołowska

                                         Nadia Owczarzak

                                         Weronika Budzichowska

                                         Martyna Korolewicz

                                         Zofia Lewicka

                                         Laura Winiarek

                                         Abd El Haye Y Ginter Yazmin

Czytaj więcej o: Mistrzostwa Miasta Szkoł Podstawowych w Mini Piłce Nożnej

VI turniej w tenisa stołowego

2018-03-08

7 marca w naszej szkole został rozegrany VI turniej w tenisa stołowego o Mistrzostwo ZSO. Do rywalizacji przystąpiło 18 zawodniczek i zawodników. Najlepszym okazał się Adam Dudziński, który w finale pokonał Jakuba Grobla (obaj II b GIM). Na dalszych miejscach uplasowali się:

  1. Dudzińki Adam - II b gim

  2. Grobel Jakub - II b gim

  3. Wiśniewski Marcel - II b gim

  4. Walczak Filip - IV f sp

  5. Lipowski Antoni - IV d sp

  6. Saderski Patryk - II b gim

  7. Lewandowska Julia - V a sp

  8. Pawski Nikodem - VI a sp

Czytaj więcej o: VI turniej w tenisa stołowego

Turniej o Puchar Tymbarku

2017-10-25

W dniu 23.10.2017 na obiektach "Olimpii" Grudziądz odbyły się eliminacje do etapu wojewódzkiego turnieju o Puchar Tymbarku "Z podwórka na stadion".
Nasza Szkoła reprezentowana była przez zespół chłopców zarówno w kategorii wiekowej U-12 ( dwa zespoły ) jak i U-10 ( jeden zespół ).
Z wielką przyjemnością informujemy, że zarówno w jednej jak i w drugiej kategorii nasze zespoły wygrały turniej !

Chłopcy w kategorii U-12 w wielkim finale pokonali SP 16 w serii rzutach karnych 3-1 ! Wynik w regulaminowym czasie gry 1-1. W drodze do finału wygrali wszystkie mecze tj. z SP 20 (7-2), z SP 7 II (10-0) oraz w półfinale z SP 21 (4-1).
Skład zespołu U-12 - Lipowicz Michał, Lutomski Mateusz, Piątkowski Szymon, Łęgowski Max, Frela Kacper, Wilczyński Dawid, Filipek Jakub, Tomaszewski Adam, Jasiński Mateusz.

Chłopcy w kategorii U-10 grali dwumecz z SP 16 w którym okazali się lepsi wygrywając 6-1 i następnie remisując 4-4.
Skład zespołu U-10 - Bogusławski Karol, Marcinkowski Igor, Nowakowski Franciszek, Kaczorowski Wiktor, Koczur Alex, Małek Maksymilian, Adamaszek Mikołaj, Miler Kacper, Marszałkiewicz Mateusz.

Ponadto w kategorii U-8 chłopców jak i dziewcząt również okazaliśmy się najlepsi, dzięki czemu również z tymi zespołami wystąpimy w finale wojewódzkim.

Serdeczne gratulacje !

Trenerzy - Klabuhn Marcin, Lipowski Daniel, Gwara Marcin.

Czytaj więcej o: Turniej o Puchar Tymbarku

Mistrzostwa Powiatu Grudziądzkiego w kolarstwie przełajowym.

2017-10-13

11 października 2017 r. uczniowie naszej szkoły

uczestniczyli w Otwartych Mistrzostwach

Powiatu Grudziądzkiego w kolarstwie przełajowym.

Zawody odbyły się nad jeziorem Rudnik na plaży Delfin.

Oto osiągnięcia:

II miejsce Karolina Soliwoda 

II miejsce Paweł Sosik

III miejsce Kacper Sztemborski 

III miejsce drużynowo

Gratulujemy!

Czytaj więcej o: Mistrzostwa Powiatu Grudziądzkiego w kolarstwie przełajowym.

Mistrzostwa Grudziądza Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej

2017-10-01

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 7

w zeszłym tygodniu

zajęła II miejsce

w Mistrzostwach Grudziądza Szkół Podstawowych

w Piłce Nożnej rocznik 2005 i młodsi.

Zawody rozgrywane były na boisku Orlik na os. Strzemięcin.

W mistrzostwach brało udział 12 szkół, lepszym zespołem jedynie okazała się SP 20.

Skład SP7 - Michał Lipowicz, Adam Soliwoda, Maciej Wróblewski,

Dawid Wilczyński, Marco Ben Ensir, Kacper Frela, Maksymilian Łęgowski,

Szymon Piątkowski, Jakub Filipek, Stanisław Kaczorowski.

Czytaj więcej o: Mistrzostwa Grudziądza Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej

Finał miejski " Czwartków lekkoatletycznych "

2017-06-07

I miejsce w rzucie piłeczką palantową - Martyna Jagusz

I miejsce w biegu na dystansie 60 metrów - Michał Staszek

I miejsce w skoku wzwyż - Patryk Kawczyński

I miejsce w biegu na dystansie 300 metrów - Karol Wegner

I miejsce w biegu na dystansie 1000 metrów - Mateusz Kulaszewski

II miejsce w biegu na dystansie 300 metrow - Paweł Wegner

Awans do Ogólnopolskiego Finału " Czwartków lekkoatletycznych ",

który odbędzie się w Łodzi 

      uzyskali Martyna Jagusz i Patryk Kawczyński.

                                

Czytaj więcej o: Finał miejski " Czwartków lekkoatletycznych "

Wyścigi rowerowe

2017-06-05

Z okazji Dnia dziecka na osiedlu Rządz

odbyły się wyścigi rowerowe.

Pierwsze miejsce zajęli:

Karolina Soliwoda i Konrad Tobolski.

Na drugim miejscu znaleźli się:

Martyna Jagusz i Sylwester Domżalski.

Gratulujemy!

Czytaj więcej o: Wyścigi rowerowe

Trójbój Lekkoatletyczny i turniej w „Dwa Ognie”.

2017-06-01

W maju, chłopcy z IV C reprezentowali naszą szkołę

w Mistrzostwach Grudziądza w Trójboju Lekkoatletycznym

i turnieju w „Dwa Ognie”.

W zawodach lekkoatletycznych (24.05.2017r.)

zajęli 3 miejsce

(Konrad Rutkowski, Mateusz Lutomski, Dawid Wilczyński,

Kacper Rohn, Jakub Filipek, Bartosz Wądołowski).

 

Natomiast w „Dwa Ognie”  po dwudniowych

zmaganiach 29-30.05.2017r.

(w finale spotkali się z SP 5

(13:10) i z SP 21 (9:9)

zajęli 1 miejsce.

Zespół grał w składzie:

Mateusz Lutomski, Konrad Rutkowski, Kacper Rohn,

Dawid Wilczyński, Artur Kempa, Jakub Filipek,

Mateusz Jasiński, Borys Tylicki, Bartosz Wądołowski,

Michał Lipowicz, Franciszek Wszelaki, Mateusz Ptaszyński.

Opiekunami byli: Marcin Klabuhn i Daniel Lipowski.

Gratulujemy

Czytaj więcej o: Trójbój Lekkoatletyczny i turniej w „Dwa Ognie”.