Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Sukcesy Sportowe

Artykuły

Turniej o Puchar Tymbarku

2017-10-25

W dniu 23.10.2017 na obiektach "Olimpii" Grudziądz odbyły się eliminacje do etapu wojewódzkiego turnieju o Puchar Tymbarku "Z podwórka na stadion".
Nasza Szkoła reprezentowana była przez zespół chłopców zarówno w kategorii wiekowej U-12 ( dwa zespoły ) jak i U-10 ( jeden zespół ).
Z wielką przyjemnością informujemy, że zarówno w jednej jak i w drugiej kategorii nasze zespoły wygrały turniej !

Chłopcy w kategorii U-12 w wielkim finale pokonali SP 16 w serii rzutach karnych 3-1 ! Wynik w regulaminowym czasie gry 1-1. W drodze do finału wygrali wszystkie mecze tj. z SP 20 (7-2), z SP 7 II (10-0) oraz w półfinale z SP 21 (4-1).
Skład zespołu U-12 - Lipowicz Michał, Lutomski Mateusz, Piątkowski Szymon, Łęgowski Max, Frela Kacper, Wilczyński Dawid, Filipek Jakub, Tomaszewski Adam, Jasiński Mateusz.

Chłopcy w kategorii U-10 grali dwumecz z SP 16 w którym okazali się lepsi wygrywając 6-1 i następnie remisując 4-4.
Skład zespołu U-10 - Bogusławski Karol, Marcinkowski Igor, Nowakowski Franciszek, Kaczorowski Wiktor, Koczur Alex, Małek Maksymilian, Adamaszek Mikołaj, Miler Kacper, Marszałkiewicz Mateusz.

Ponadto w kategorii U-8 chłopców jak i dziewcząt również okazaliśmy się najlepsi, dzięki czemu również z tymi zespołami wystąpimy w finale wojewódzkim.

Serdeczne gratulacje !

Trenerzy - Klabuhn Marcin, Lipowski Daniel, Gwara Marcin.

Czytaj więcej o: Turniej o Puchar Tymbarku

Mistrzostwa Powiatu Grudziądzkiego w kolarstwie przełajowym.

2017-10-13

11 października 2017 r. uczniowie naszej szkoły

uczestniczyli w Otwartych Mistrzostwach

Powiatu Grudziądzkiego w kolarstwie przełajowym.

Zawody odbyły się nad jeziorem Rudnik na plaży Delfin.

Oto osiągnięcia:

II miejsce Karolina Soliwoda 

II miejsce Paweł Sosik

III miejsce Kacper Sztemborski 

III miejsce drużynowo

Gratulujemy!

Czytaj więcej o: Mistrzostwa Powiatu Grudziądzkiego w kolarstwie przełajowym.

Mistrzostwa Grudziądza Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej

2017-10-01

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 7

w zeszłym tygodniu

zajęła II miejsce

w Mistrzostwach Grudziądza Szkół Podstawowych

w Piłce Nożnej rocznik 2005 i młodsi.

Zawody rozgrywane były na boisku Orlik na os. Strzemięcin.

W mistrzostwach brało udział 12 szkół, lepszym zespołem jedynie okazała się SP 20.

Skład SP7 - Michał Lipowicz, Adam Soliwoda, Maciej Wróblewski,

Dawid Wilczyński, Marco Ben Ensir, Kacper Frela, Maksymilian Łęgowski,

Szymon Piątkowski, Jakub Filipek, Stanisław Kaczorowski.

Czytaj więcej o: Mistrzostwa Grudziądza Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej

Finał miejski " Czwartków lekkoatletycznych "

2017-06-07

I miejsce w rzucie piłeczką palantową - Martyna Jagusz

I miejsce w biegu na dystansie 60 metrów - Michał Staszek

I miejsce w skoku wzwyż - Patryk Kawczyński

I miejsce w biegu na dystansie 300 metrów - Karol Wegner

I miejsce w biegu na dystansie 1000 metrów - Mateusz Kulaszewski

II miejsce w biegu na dystansie 300 metrow - Paweł Wegner

Awans do Ogólnopolskiego Finału " Czwartków lekkoatletycznych ",

który odbędzie się w Łodzi 

      uzyskali Martyna Jagusz i Patryk Kawczyński.

                                

Czytaj więcej o: Finał miejski " Czwartków lekkoatletycznych "

Wyścigi rowerowe

2017-06-05

Z okazji Dnia dziecka na osiedlu Rządz

odbyły się wyścigi rowerowe.

Pierwsze miejsce zajęli:

Karolina Soliwoda i Konrad Tobolski.

Na drugim miejscu znaleźli się:

Martyna Jagusz i Sylwester Domżalski.

Gratulujemy!

Czytaj więcej o: Wyścigi rowerowe

Trójbój Lekkoatletyczny i turniej w „Dwa Ognie”.

2017-06-01

W maju, chłopcy z IV C reprezentowali naszą szkołę

w Mistrzostwach Grudziądza w Trójboju Lekkoatletycznym

i turnieju w „Dwa Ognie”.

W zawodach lekkoatletycznych (24.05.2017r.)

zajęli 3 miejsce

(Konrad Rutkowski, Mateusz Lutomski, Dawid Wilczyński,

Kacper Rohn, Jakub Filipek, Bartosz Wądołowski).

 

Natomiast w „Dwa Ognie”  po dwudniowych

zmaganiach 29-30.05.2017r.

(w finale spotkali się z SP 5

(13:10) i z SP 21 (9:9)

zajęli 1 miejsce.

Zespół grał w składzie:

Mateusz Lutomski, Konrad Rutkowski, Kacper Rohn,

Dawid Wilczyński, Artur Kempa, Jakub Filipek,

Mateusz Jasiński, Borys Tylicki, Bartosz Wądołowski,

Michał Lipowicz, Franciszek Wszelaki, Mateusz Ptaszyński.

Opiekunami byli: Marcin Klabuhn i Daniel Lipowski.

Gratulujemy

Czytaj więcej o: Trójbój Lekkoatletyczny i turniej w „Dwa Ognie”.

Trójbój lekkoatletyczny.

2017-05-29

 III miejsce w mistrzostwach miasta

szkół podstawowych  w trójboju lekkoatletycznym.

 Skład zespołu :

Mateusz Lutomski, Dawid Wilczyński, Konrad Rutkowski,

 Kacper Rohn, Jakub Filipek, Bartosz Wądołowski

 

Czytaj więcej o: Trójbój lekkoatletyczny.

Mistrzostwa miasta szkół podstawowych w " Dwa Ognie "

2017-05-29

I miejsce w mistrzostwach miasta

szkół podstawowych uczniów klas czwartych

w " Dwa Ognie "

 Skład drużyny :

Zofia Lewicka, Wiktoria Klimek,  Wiktoria Różyńska, 

Wiktoria Osińska, Aleksandra Drąg, Amelia Kopcińska, 

Laura Tomaszewska, Wiktoria Libera, Maja Jarco, 

Laura Meller, Maja Kowalczyk, Maja Skowron, 

Zofia Wacławska

 

Czytaj więcej o: Mistrzostwa miasta szkół podstawowych w " Dwa Ognie "

Mistrzostwa Miasta w mini piłce nożnej dziewcząt.

2017-05-05

II miejsce Mistrzostwach Miasta

w mini piłce nożnej dziewcząt.

                                          Skład drużyny : Karolina Soliwoda

                                                                  Martyna Jagusz

                                                                  Wiktoria Klimek

                                                                  Weronika Budzichowska

                                                                  Maja Wołowska

                                                                  Natalia Pyrzyńska

                                                                  Oliwia Frost

                                                                  Kinga Wesołowska

                                                                  Martyna Korolewicz

                                                                  Nadia Owczarzak

 

Czytaj więcej o: Mistrzostwa Miasta w mini piłce nożnej dziewcząt.

„ Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku

2017-04-10

4 miejsce w województwie Kujawsko-Pomorskim

06.04.2017r. w  Świeciu nad Wisłą został rozegrany Finał Wojewódzki turnieju „ Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku w piłkę nożną pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. W zawodach tych w kategorii U12 wystąpiła drużyna dziewcząt z naszej szkoły, która wśród 16 drużyn zajęła 4 miejsce. Zespół grający w składzie: Martyna Jagusz, Karolina Soliwoda, Weronika Budzichowska, Natalia Pyrzyńska, Maja Wołowska, Oliwia Frost, Wiktoria Klimek, Kinga Wesołowska i Nadia Owczarzak w grupie I pokonały zespoły z Gostycyna 3:0 i  Kołaczkowa 4:2. W ćwierćfinale pokonały Włocławek 5:1. Niestety w półfinale nie sprostały drużynie z Brodnicy ulegając 0:7. W ostatnim spotkaniu (najbardziej zaciętym) w mecz o 3 miejsce nasze dziewczęta przegrały z Golubiem Dobrzyniem 1:2. 

Czytaj więcej o: „ Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku