Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Konkursy

Artykuły

CEE

2017-06-06

 Z Centrum Edukacji Ekologicznej zdobyliśmy

dla naszej szkoły Czerwoną Kredkę.

To już trzecia z kolei.

Tym razem

zajęliśmy II miejsce

za najaktywniejszy udział

w zajęciach i warsztatach edukacyjnych.

Czytaj więcej o: CEE

Mamy ,,OMNIBUSA” 2017

2017-05-15

11 maja 2017 r. odbył się w naszej szkole

konkurs dla klas III szkół podstawowych

- ,,OMNIBUS” 2017.

Był to konkurs międzyszkolny,

który obejmował wiedzę ogólną.

Oprócz naszych uczniów

– Zuzanny Aleksandrowicz kl.III d, Jakuba Nowaka kl. IIIf i

Igora Marcinkowskiego z kl. IIIa,

wzięli udział uczniowie z Rudy, Nowej Wsi,

z Grudziądza - SP 3, SP 12, SP 16, SP 20, SP 21.

Z ogromną radością informujemy,

że I miejsce i tytuł ,,Omnibusa” 2017

zdobył uczeń naszej szkoły,

klasy III a – Igor Marcinkowski.

Pozostali uczniowie również

wykazali się dużą wiedzą

i zdobyli wysoką ilość punktów.

II miejsce zajął - Michał Kowalski - SP 3

III miejsce -

Jakub Nowak - SP 7,z klasy IIIf

oraz Julia Osiewicz - SP 21.

Wyróżnienia otrzymali:
- Zuzanna Aleksandrowicz - SP 7, z klasy IIId;
- Arkadiusz Piórkowski - SP 12; - Julia Piernik - SP 21.

 

GRATULUJEMY zwycięzcy oraz pozostałym

uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.

 

Zapraszamy do galerii.

 










Czytaj więcej o: Mamy ,,OMNIBUSA” 2017

Indywidualne szachowe mistrzostwa

2017-05-13

W sobotę 6 maja w klubie szachowym  UKS Rotmistrz

odbyły się indywidualne szachowe

mistrzostwa Grudziądza szkół

podstawowych i gimnazjów.

Rywalizację w szkołach podstawowych

wygrał uczeń naszej szkoły Kamil Pyrzewski.

Drugie miejsce zajął Patryk Ciemnoczołowski.

Mikołaj Kręcichwost zajął V miejsce

W rywalizacji dziewcząt zwyciężyła Julia Lewandowska

a za nią uplasowała się Karolina Ciemnoczołowska.

Rywalizację klas I-III wygrał Mateusz Marszałkiewicz.

Wśród gimnazjalistów najlepszy był Adam Dudziński

a III miejsce zajął Michał Strzępka.

Za Michałem Strzępką uplasował się Cyprian Zasada

Gratulujemy!

( foto wykonała Joanna Zasada)

 

Czytaj więcej o: Indywidualne szachowe mistrzostwa

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO: „SŁAWNI POLACY - MIKOŁAJ KOPERNIK”

2017-04-23

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO:

„SŁAWNI POLACY - MIKOŁAJ KOPERNIK”

KLASY I – III

I m – Zofia Piotrowska – SP nr 7 II a

II m – Weronika Rezmer – SP nr 12 III b

II m – Marcin Barnak – SP nr 12 III b

III m Kaja Leśniewska – SP nr 12 III b

III m – Julia Zygarlicka – SP nr 12 III b

KLASY IV – VI

I m – Jakub Kochalski – SP nr 7

IV b II m Kornelia Ochelska – SP nr 7 VI d

 

Czytaj więcej o: WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO: „SŁAWNI POLACY - MIKOŁAJ KOPERNIK”

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO:

2017-04-23

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO:

„WSZECHŚWIAT W OCZACH DZIECKA”

KLASY I – III

I m – Lidia Trela – SP nr 21

II g – 29 GGGZ „Wesołe Trampy”

I m – Zuzanna Kowalska – SP nr 21

II g - 29 GGGZ „Wesołe Trampy”

II m – Izabela Żuchowska – SP nr 12 III b

II m – Jakub Rejmus – SP nr 12 III b

III m – Weronika Wilewska – SP nr 5 III f

III m – Michalina Pawlos – SP nr 7 II a

WYRÓŻNIENIA: Blanka Kowalska - SP nr 7 II a Natalia Lica – SP nr 21 II c – 29 GGDH „TRAMPY” Michał Sobociński – SP nr 21 II g

KLASY IV – VI

I m – Zuzanna Sworowska – SP nr 5

VI c I m – Wiktoria Adamczyk – SP nr 21 IV c

II m - Wiktoria Piotrowicz – SP nr 5 VI a

II m – Wiktoria Niklas SP nr 21 VI b

III m – Milena Grala – SP nr 21 IV c

 

Czytaj więcej o: WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO:

Międzyszkolne dyktando z j. angielskiego

2017-02-24

Z przyjemnością informujemy, iż uczeń

klasy VI A Wiktor Kukuła

zdobył III miejsce

w międzyszkolnym dyktandzie z j. angielskiego,

zorganizowanym przez SP nr 5 w Grudziądzu.

Gratulujemy zwycięzcy

oraz życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Czytaj więcej o: Międzyszkolne dyktando z j. angielskiego

Pisemny quiz o Harrym Potterze.

2017-01-29

26 stycznia 2017 r. w bibliotece odbył się

pisemny quiz o Harrym Potterze.

Najlepszą pasjonatką czarodzieja została

Marta Goryńska z kl.Ib Gimnazjum.

Gratulujemy.

Ponadto uczniowie mogli skorzystać z wypożyczeń książek

wraz z pysznym jabłkiem w prezencie na ferie.

Życzymy miłej lektury podczas zimowego wypoczynku

i do zobaczenia na kolejnym quizie.

Czytaj więcej o: Pisemny quiz o Harrym Potterze.

Konkursy Kuratoryjne

2016-12-04

 

W tym roku szkolnym w Konkursach Kuratoryjnych z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki i przyrody wzięło udział 77 uczniów. Do etapu rejonowego awansowało troje uczniów:

Marta Koprowska z j. polskiego  - nauczyciel p. Katarzyna Tarnawska
Wiktor Kukuła z j. angielskiego - nauczyciel p. Ludmiła Kopczyńska
Kamil Strojny z j. angielskiego - nauczyciel p. H. Kubizna

Uczniom, rodzicom i nauczycielom serdecznie gratulujemy. 

Czytaj więcej o: Konkursy Kuratoryjne

X jubileuszowy Międzyszkolny Turniej Biblioteczny.

2016-10-29

W bibliotece szkolnej odbył się już

X jubileuszowy Międzyszkolny Turniej Biblioteczny.

W tym roku tematem przewodnim była książka

"Magiczne drzewo" Andrzeja Maleszki.

Nasza drużyna w składzie

Maria Piotrowska, Martyna Korolewicz i Michał Tarnawski

zajęła III miejsce.

Zawodnicy zgadywali  przysłowia , kalambury,

wzięli również udział w  literackich milionerach.

Po turnieju tradycyjnie zaprosiliśmy gości

wraz z nauczycielami biblioteki na mały poczęstunek.

Zaproszeni uczniowie wzięli również udział

w akcji Flash Mob czyli błyskawicznym

tłumie przy krótkotrwałym zdarzeniu jakim było

Jesienne Drzewo Czytelnicze.

Czytaj więcej o: X jubileuszowy Międzyszkolny Turniej Biblioteczny.

Międzyszkolny Konkurs dla klas I ,,Matematyczna łamigłowa".

2016-06-19

W Szkole podstawowej Nr 18 odbył się  miejski konkurs "Matematyczna łamigłowa”

W konkursie startowali mistrzowie matematyczni klas I z jedenastu  szkół podstawowych.

Naszą szkołę reprezentowali laureaci szkolnego konkursu: Grzegorz Długoński i Urszula Czepek z klasy 1a

Grzegorz  Długoński, sześciolatek z klasy 1a  zajął  III miejsce

Serdecznie gratulujemy! 

 

Czytaj więcej o: Międzyszkolny Konkurs dla klas I ,,Matematyczna łamigłowa".