Wnioski o stypendium socjalne

Zapraszamy rodziców do składania wniosków na stypendia socjalne. Zgodnie z obowiązującymi przepisami wysokość kryterium dochodowego wynosi 600 zł na osobę na miesiąc. Termin składania kompletnych wniosków mija 15 września. Do wniosku należy dołączyć dochody uzyskane w miesiącu poprzedzającym złożenie wniosku, czyli za sierpień 2022 r. (zaświadczenie z zakładu pracy, zasiłki rodzinne, renta, dodatek mieszkaniowy lub energetyczny, zasiłki opiekuńcze) lub zaświadczenie z Urzędu Pracy w przypadku osób bezrobotnych oraz zaświadczenie potwierdzające meldunek dziecka na terenie miasta Grudziądz. Wnioski można odbierać oraz składać u pedagoga szkolnego Małgorzaty Zielińskiej oraz u logopedy szkolnego Agnieszka Świątkowskiej.