Pełni mocy do pomocy

Podobnie jak w ubiegłych latach, zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej
"Pełni mocy do pomocy". Każdy, kto zechciałby przygotować podarunek dla podopiecznych grudziądzkiego Centrum Pomocy Dziecku, proszony jest
o wybór spośród pozycji na poniższej liście. Została ona stworzona na podstawie listów pisanych przez dzieci do Świętego Mikołaja oraz określonych przez wychowawców bieżących potrzeb.

Chcemy tę listę na bieżąco aktualizować, dlatego prosimy o informację (mailowo lub osobiście), którą pozycję z listy chcieliby Państwo zrealizować, unikniemy dzięki temu powtarzania prezentów. Upominki mogą proszę przekazać opiekunom Małego samorządu (sala 5E) albo wychowawcom. Akcja trwa do 17 grudnia.

Serdecznie zapraszamy! Dzięki Państwa pomocy będziemy mogli sprawić dzieciom dużo radości w tym wyjątkowym czasie, jakim jest Boże Narodzenie.

Mały Samorząd wraz z opiekunami: K. Reder, E. Stankiewicz

LISTA UPOMINKÓW

1. Staś (niespełna 2 latka) – piłka, książeczki, modelina/ciastolina, skarpetki, piżamka
  2. Damian (niespełna 2 latka) – hulajnoga, kask, bielizna, spodnie
  3. Nikodem (3 lata) – tor wyścigowy, klocki, pościel w samochody
  4. Hania (2 lata) – lalka bobas, wózek, sukienka, rajstopki
  5. Kacper (roczek) – zabawki sensoryczne, śpioszki, body
  6. Magda (10 lat) – gra „Zgadnij kto to”, lub „La cucaracha”
  7. Kacper (10 lat) – pościel 400x200 z superbohaterami, koc duży na łóżko
  8. Natalia (13 lat) – duży różowy koc, pościel 160x200
  9. Klaudiusz (12 lat) – lampka na biurko
  10. Wiktoria (11 lat) – ręcznik kąpielowy, zestaw kosmetyków
  11. Wanessa (13 lat) – plecak, zestaw kosmetyków
  12. Igor (12 lat) – bluza White widow rozm. S

Poza tym zawsze przydadzą się: odzież (leginsy, bluzki, skarpetki, rajstopy, body, spodenki itp. w rozm. 86-104), bielizna, chusteczki nawilżone, pampersy, słodycze.

Dziękujemy!