Akcja charytatywna "Pełni mocy do pomocy"

UWAGA AKCJA

"Pełni mocy do pomocy"!

Podobnie, jak w ubiegłym roku, zapraszamy do wzięcia udziału w akcji "Pełni mocy do pomocy". Każdy, kto zechciałby przygotować podarunek dla podopiecznych grudziądzkiego Centrum Pomocy Dziecku, proszony jest o wybór spośród pozycji na poniższej liście. Została ona stworzona na podstawie pisanych przez dzieci listów do Świętego Mikołaja oraz określonych przez wychowawców bieżących potrzeb.

Chcemy tę listę na bieżąco aktualizować, dlatego proszę o informację (mailowo lub osobiście), którą pozycję z listy chcieliby Państwo zrealizować, unikniemy dzięki temu powtarzania prezentów. Upominki mogą Państwo przekazać opiekunom samorządu (sala 30E lub 19E) lub wychowawcom. Akcja trwa do 18 grudnia.

Serdecznie zapraszamy! Dzięki Państwa pomocy będziemy mogli sprawić dzieciom dużo radości w tym wyjątkowym czasie, jakim jest Boże Narodzenie.

Mały Samorząd wraz z opiekunami: K. Reder, M. Pawską

LISTA UPOMINKÓW

1. Aleksandra (5 miesięcy): bączek, zabawka interaktywna
  2. Kaja (1 rok): tablica magnetyczna, puzzle piankowe
  3.
  4.
  5. Piotruś (2 lata): samochody, zestaw majsterkowicza
  6. Nicolas (4 lata) : strażak Sam, wóz strażacki, karetka pogotowia
  7. Maja (4 lata): sukienka z Elzą/Anną rozm. 110, lalki z domkiem
  8. Natasza (4 lata)  : łóżeczko dla lalek, zabawkowy telefon komórkowy,
  9. Nicola (4 lata):  domek dla lalek, wózek dla lalek
  10. Oksana (3 lata): zestaw do robienia biżuterii, kramik do sprzedawania
  11. Ksawier (12 lat): helikopter na pilota (najlepiej czarny)
  12.
  13.

Poza tym zawsze przydadzą się pieluszki i chusteczki nawilżone, ubranka, szczególnie bielizna dla chłopców pow. 2 roku życia, gumki i spinki dla dziewczynek, zestawy kreatywne, kolorowanki (raczej bez naklejek), a także małe co nieco.