Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Godziny dla rodziców

Godziny dla rodziców

Dyżury dla rodziców

 

Ankiewicz Sławomir                                            środa 14.25 – 15.10                          

Bertram Monika                                                 poniedziałek 13.35 – 14.20

Borowska Lilianna                                              piątek 10.40 – 11.25

Cetkowska Katarzyna                                         piątek 9.45 – 10.30

Chojnacka Anna                                               środa 10.30-11.25

Cybulska Sławomira                                          czwartek 12.30 – 13.15

Czyżak Joanna                                                  wtorek 14.20 – 15.05

Dudziński Maciej                                               poniedziałek 12.40 – 13.25

Falkowska Małgorzata                                       czwartek 11.40 – 12.25

Falkowski Rafał                                                środa 10.40 – 11.25

Gąbka Joanna                                                  wtorek 12.40 – 13.25

Goryńska Halina                                               czwartek 8.00 – 8.45

Górecka Danuta                                               wtorek 14.25 – 15.10

Górka Beata                                                    środa 14.25 – 15.10

Grembecka-Gębka Anna                                    środa 12.40 – 13.25

Grynda Marzena                                              wtorek 9.45 – 10.30

Grzybowska Mariola                                         piątek 8.00 – 8.45

Gwara Marcin                                                  piątek 12.40 – 13.25

Kazubowska Renata                                         poniedziałek 12.40 – 13.25

Kempińska Ewa                                              piątek 9.45 – 10.30

Kitzermann Agnieszka                                      środa  10.30 – 11.25

Klabuhn Marcin                                               czwartek 9.45 – 10.30

Knioła Dorota                                                 czwartek 12.40 – 13.25

Kociurska-Prus Wiesława                                 wtorek 10.40 – 11.25

Kopczyńska Ludmiła                                          poniedziałek 12.40 – 13.25

Ks. Światowski Łukasz                                        czwartek 15.10 – 16.00

Kubizna Halina                                                    poniedziałek 11.40 – 12.25

Lauda Sylwia                                                        czwartek 9.45 – 10.30

Lewandowski Zbigniew                                     czwartek 16.00-16.45

Liberacki Krzysztof                                             środa 10.40 – 11.25

Lipkowska Joanna                                              czwartek 11.40 – 12.25

Lipowski Daniel                                                  wtorek 13.35 – 14.20

Maćkowiak Hanna                                              piątek 13.30 – 14.15

Malinowska Danuta                                           środa 11.40 – 12.25

Malinowska Sylwia                                             wtorek 11.40 – 12.25

Marks Adam                                                     środa 9.45 – 10.30

Mazur Magdalena                                              czwartek 10.40 – 11.25

Mikołajczyk Renata                                           poniedziałek 9.45 – 10.30

Murach-Pyszora Gabriela                                   poniedziałek 9.45 – 10.30

Niklarz Joanna                                                  środa 12.30 – 13.15

Nowiak Magdalena                                            piątek 13.35 – 14.20

Obrębska Katarzyna                                          wtorek 14.25 – 15.10

Pajer Magdalena                                              Pierwsza środa miesiąca godz. 15.15

Parys Alina                                                       wtorek 14.30 – 15.15

Paterek Arkadiusz                                             piątek 10.40 – 11.25

Pawska Magdalena                                           wtorek 11.25

Percha Elżbieta                                                wtorek 13.35 – 14.20

Przystawska Anna                                            środa 15.10 – 15.55

Ptaszyńska Mariola                                            czwartek 13.45 – 14.30

Reder Kamila                                                    poniedziałek 13.35- 14.20

Rejek Elżbieta                                                  pierwszy czwartek miesiąca 15.10 – 15.40

Reszkowski Mariusz                                           pierwszy czwartek miesiąca 15.10-15.55

Ryszewski Janusz                                             poniedziałek 14.25 – 15.10

Skrzypczak-Białek Magdalena                             poniedziałek 10.40 – 11.25

Stankiewicz Ewa                                               poniedziałek 14.25 – 15.10

Szewczyk Radosław                                           czwartek 13.35 – 14.20

Tarnawska Katarzyna                                         środa 11.40 – 12.25

Tyszczenko Iwona                                             wtorek 15.10 – 15.55

Wiśniewska Bożena                                           poniedziałek 14.25 – 15.10

Wojenko Agata                                                  czwartek 11.40 – 12.25

Zaborowska Ewa                                               poniedziałek 11.40 – 12.25

Zielińska Barbara                                               poniedziałek 13.45 – 14.30