Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Uczniowie wyróżnieni

Artykuły

Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2016/2017

2017-01-25

Średnie ocen klasyfikacyjnych w klasach 4-6

 

Czytaj więcej o: Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2016/2017

KLASY 4

2017-01-25

 Uczniowie wyróżnieni  w klasach czwartych

 w I semestrze roku szkolnego 2016/2017

 

Czytaj więcej o: KLASY 4

KLASY 5

2017-01-25

 Uczniowie wyróżnieni  w klasach piątych

 w I semestrze roku szkolnego 2016/2017

 

Czytaj więcej o: KLASY 5

KLASY 6

2017-01-25

Uczniowie wyróżnieni  w klasach szóstych

w I semestrze roku szkolnego 2016/2017

Czytaj więcej o: KLASY 6

Uczniowie wyróżnieni rok szkolny 2015/2016

2016-06-22

 

KLASA

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI

 
 

IV a

 

Jabłońska Paulina – 5,09

Kraska Paweł – 5,09

Ziemska Martyna – 5,0

Domżalski Sylwester – 4,91

 

IV b

Klimczuk Emilia – 5,36

Mitura Marta – 5,27

Pyrzewski Kamil – 5,27

Warduliński Stanisław -5,09

Bojarska Klaudia – 4,82

Ciarkowska Nikola – 4,82

Gosiewska Marta – 4,82

Kosidowska Agata – 4,82

Najman Miłosz – 4,82

Sztemborski Kacper – 4,82

 

 

IV c

 

Martyna Korolewicz – 5,36

Antonina Kubicka – 5,09

Hanna Choim – 5,0

Martyna Jagusz – 5,0

Weronika Sikorska – 5,0

Karolina Soliwoda – 5,0

Krzysztof Sworowski – 5,0

Anastazja Pastewska – 4,9

Wiktoria Słowik – 4,82

Jan Wiśniewski – 4,82

Czerniakowski Kewin – 4,82

Maksymilian Madela – 4.75

 

 

V a

 

Wesołowska Zuzanna – 5,45

Kukuła Wiktor – 5,18

Kilichowski Sebastian – 5,0

 

 

V b

 

Piotrowska Maria – 5,82

Koprowska Marta – 5,45

Ciemnoczołowski Patryk – 5,36

Lewandowski Nikodem – 5,36

Pawlak Natalia – 5,27

Fabiński Franciszek – 5,18

Ptaszyńska natalia – 5,18

Wojciechowska Sara – 5,18

Cheda Dorota – 5,09

Kręcichwost Mikołaj – 5,0

Zabolewicz Arkadiusz – 4,82

 

 

V c

 

Kucharska Natalia – 5,45

Zembrzuska Wiktoria – 5,27

Grodowska Martyna – 5,09

Jaśkiewicz Tomasz – 5,09

Maćkowiak Martyna – 4,91

Różańska Amelia – 4,91

Staszek Michał – 4,91

Kuropatwa Wiktoria – 4,82

Kernstein Aleksandra – 4,82

Kawczyński Patryk – 4,82

Klucznik Kacper – 4,82

 

V d

Dutkowska Laura – 5,27

Łaniecki Paweł – 5,27

Strojny Kamil – 5,27

Tesiorowski Miłosz – 5,18

Klafta Weronika – 5,0

Sadowski Mateusz – 5,0

Deuter Wiktoria – 4,82

Klawikowski Karol – 4,82

Kosik Wiktoria – 4,82

 

VI a

Grzybowska Aleksandra – 5,73

Cholewiński Kacper – 5,64

Górski Jakub – 5,55

Dylewska Dominika – 5,36

Saderski Patryk – 5,36

Zasada Cyprian – 5,27

Dudziński Adam – 5,18

Małek Marcelina – 5,18

Szczepaniak Dominika – 5,18

Tomaszewska Alicja – 5,18

Cielas Weronika – 5,09

Gąbka Jakub – 5,09

Goryńska Marta – 5,09

Modrak Nikita – 5,09

Kwiatkowska Milena – 5,00

Grubiński Marek – 5,0

Wiśniewska Julia – 5,0

Feliks Kacper – 4,91

Kochańska Vanessa – 4,91

Świątkowska Agata – 4,91

Pająk Maciej – 4,82

Skomski Igor – 4,82

Sznajdrowska Laura – 4,82

Tuleja Weronika – 4,82

 

VI b

Bonikowska Matylda – 5,64

Wieczorek Matylda – 5,55

Kacprzyk Marcin – 5,36

Lewandowska Alicja – 5,36

Fryza Patryk – 5,0

Kozicka Aleksandra – 4,91

Maciejewska Wiktoria – 4,82

 

VI c

Dziubek Agnieszka – 5,45

Łepek Weronika – 5,18

Trzcińska Kalina – 5,18

Karpińska Marta – 5,0

Kondracka Agnieszka – 4,82

Zakrent Mateusz – 4,82

 

VI d

Synkowicz Helena – 5,09

Mioduszewska Martyna – 5,0

Magdziński Kacper – 4,91

Kraszewska Nikola – 4,82

Rozmus Damian – 4,82

Broda Julia – 4,82

Foryś Kinga – 4,82

Kempa Szymon – 4,82

 
Czytaj więcej o: Uczniowie wyróżnieni rok szkolny 2015/2016

Wyróżnieni uczniowie rok szkolny 2015/2016

2016-06-22

NAJLEPSI UCZNIOWIE ROK SZKOLNY 2015/2016

(Kliknij na obrazek żeby zobaczyć )

Czytaj więcej o: Wyróżnieni uczniowie rok szkolny 2015/2016

Najlepsi uczniowie semestr I 2015/2016

2016-01-15


KLASA

NAJLEPSI UCZNIOWIE
 
 
IV a

Domżalski Sylwester – 4,83

Jabłońska Paulina – 4,83
 
IV b

Klimczuk Emilia – 5.09

Pyrzewski Kamil – 4,91

 
IV c

Korolewicz Martyna – 5,0

Sworowski Krzysztof – 5,0

Kubicka Antonina – 4,9

Soliwoda Karolina – 4,9

Choim Hanna – 4,82

Jagusz Martyna – 4,82

Wiśniewski Jan – 4,82

Pastewska Anastazja – 4,82

 
V a

Wesołowska Zuzanna – 5,09

Kukuła Wiktor – 4,82

 
V b

Piotrowska Maria – 5,64

Lewandowski Nikodem – 5,45

Ptaszyńska Natalia – 5,27

Koprowska Marta – 5,09

Ciemnoczołowski Patryk – 5,0

Pawlak Natalia – 5,0

Wojciechowska Sara – 5,0

Kręcichwost Mikołaj – 4,91

Fabiński Franciszek – 4,91

 
V c

Kucharska Natalia – 5,36

Zembrzuska Wiktoria – 5,09

Grodowska Martyna – 5,0

Jaśkiewicz Tomasz – 4,82

 
V d

Tęsiorowski Miłosz – 5,36

Dutkowska Laura – 5,0

Łaniecki Paweł – 5,0

Ochelska Kornelia – 5,0

Strojny Kamil – 5,0

 
VI a

Grzybowska Aleksandra – 5,64

Cholewiński Kacper – 5,45

Górski Jakub – 5,45

Dylewska Dominika – 5,27

Saderski Patryk – 5,18

Tomaszewska Alicja – 5,18

Dudziński Adam – 5,00

Małek Marcelina – 5,00

Zasada Cyprian – 5,00

Kwiatkowska Milena – 4.91

Goryńska Marta – 4,82

Grubiński Marek – 4,82

Kochańska Vanessa – 4,82

Modrak Nikita – 4,82

Skomski Igor – 4,82

 
VI b

Bonikowska Matylda – 5,64

Kacprzyk Marcin – 5,45

Wieczorek Matylda – 5,36

Lewandowska  Alicja – 4,82

 
VI c

Dziubek Agnieszka – 5,18

Łepek Weronika – 5,18

Trzcińska Kalina – 5,09

Zakrent Mateusz – 4,82

 

VI d

Synkowicz Helena – 4,82
 
Czytaj więcej o: Najlepsi uczniowie semestr I 2015/2016

Najlepsi uczniowie

2015-07-02

Najlepsi uczniowie rok szkolny 2014/2015

Czytaj więcej o: Najlepsi uczniowie