Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Bronisława Malinowskiego

„ Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku

4 miejsce w województwie Kujawsko-Pomorskim

06.04.2017r. w  Świeciu nad Wisłą został rozegrany Finał Wojewódzki turnieju „ Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku w piłkę nożną pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. W zawodach tych w kategorii U12 wystąpiła drużyna dziewcząt z naszej szkoły, która wśród 16 drużyn zajęła 4 miejsce. Zespół grający w składzie: Martyna Jagusz, Karolina Soliwoda, Weronika Budzichowska, Natalia Pyrzyńska, Maja Wołowska, Oliwia Frost, Wiktoria Klimek, Kinga Wesołowska i Nadia Owczarzak w grupie I pokonały zespoły z Gostycyna 3:0 i  Kołaczkowa 4:2. W ćwierćfinale pokonały Włocławek 5:1. Niestety w półfinale nie sprostały drużynie z Brodnicy ulegając 0:7. W ostatnim spotkaniu (najbardziej zaciętym) w mecz o 3 miejsce nasze dziewczęta przegrały z Golubiem Dobrzyniem 1:2.