KONCERT MŁODYCH TALENTÓW UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Dnia 23 października 2017 roku w szkolnej auli odbył się koncert dla klas młodszych. Zdolni uczniowie klas VII zaprezentowali grę na instrumentach muzycznych. Przed występem każdy uczeń zaprezentował swój instrument i opowiedział o swojej muzycznej przygodzie. Uczennica Maria Piotrowska z klasy VII b zagrała nastrojowy utwór na gitarze klasycznej. Wprowadziła refleksyjny nastrój. Po spokojnym utworze uczeń kl. VII b Konrad Pierzniak zagrał mocny utwór na gitarze elektrycznej. Kolejny uczestnicy, uczniowie klasy VII b Natasza Kubicka i Franciszek Fabiński wykonali utwory na elektronicznym instrumencie klawiszowym. Kolejne dwa utwory na akordeonie klawiszowym zaprezentował uczeń Paweł Łaniecki z klasy VII b. Najwięcej emocji wzbudził ostatni występ Nikodema Lewandowskiego z klasy VII d, który zagrał utwory na perkusji. Publiczność nagrodziła występujących gromkimi brawami i poprosiła Nikodema o utwór na bis. Spotknaie ze starszymi kolegami rozbudziło w uczniach zainteresowanie instrumentami. Uczniowie klas młodszych zdobyli wiedzę na temat instrumentów muzycznych: klawiszowych, strunowych i perkusyjnych.

Wszystkim wykonawcom bardzo  dziękujemy! A ich rodzicom jesteśmy wdzięczni za umożliwienie wysłuchania utworów - przywiezienie instrumentów do szkoły. Wiemy, że nie było to łatwe zadanie. Młodym artystom życzymy sukcesów i wytrwałości w grze na swoim instrumencie.